W środę 15 października Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zaprosiła mieszkańców naszego miasta i regionu na wieczorek autorski z Panią Marianną Moczydłowską z domu Wysocką. Spotkanie otworzyła Dyrektor BCK Marta Łynko.
Zebrani w wyjątkowo serdecznej, ciepłej często wzruszającej atmosferze mieli okazję porozmawiać z Panią Marianną, ale przede wszystkim zapoznać się z twórczością naszego gościa, w której duże znaczenie odgrywa „Miłość” jak twierdzi poetka: „Wartość ta dominuje w mojej twórczości dzięki poezji mogę wyrazić swoje uczucia do rodziny, ludzi, ojczyzny czy przyrody. Wiersze moje są przepełnione wrażliwością i miłością w nich ukazuję cząstkę samej siebie”.
W czasie spotkania zostały zaprezentowane m.in. wiersze z debiutanckiego tomiku Marianny Moczydłowskiej pt.: „Z głębi serca”.
Wieczorek poprowadził Janusz Siemion.
Janusz Siemion
BCK w Szczuczynie
Foto: Joanna Siemion





















Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.