FLESZ:

„Orlen – dar serca” dla OSP Szczuczyn

0

Jednostka OSP Szczuczyn pod koniec 2018 r. otrzymała darowiznę pieniężną z Fundacji „Orlen – dar serca” na zakup zestawu do gaszenia pożarów wewnętrznych. Zestaw  składa się z lancy MK 1000 A+O/52 z zaworem i wężem 52/20 oraz wysokiej klasy prądownicy Rosenbauer RB 101 EN. Darowizna była możliwa dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu wniosku złożonego przez jednostkę OSP Szczuczyn.

Do fundacji „Orlen – dar serca” wpłynęło 4 tys. wniosków, jednostka OSP Szczuczyn znalazła się w gronie 360 jednostek którym przydzielono środki na zakup sprzętu.

Zakupiony sprzęt z pewnością pomoże realizować cele, którymi są ochroną życia i zdrowia oraz podwyższenie poziomu bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress