1.200.000,00 zł dla Powiatu Grajewskiego na przebudowę drogi powiatowej nr 1809B

0

Dzisiaj w łomżyńskiej Hali Kultury odbyła się Konferencja prasowa zorganizowana przez Województwo Podlaskie, dotycząca przekazania czeków symbolizujących wsparcie z budżetu województwa w ramach Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów.

Czeki podczas wydarzenia wręczał Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś.

W Konferencji uczestniczył Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który wraz z Radną Sejmiku Województwa Podlaskiego Wandą Mieczkowską, odebrał symboliczny czek na kwotę 1 mln 200 tys. zł.

Z terenu powiatu grajewskiego czeki otrzymali:

  • Powiat Grajewski – 1 200 000 zł na przebudowę drogi powiatowej nr 1809B na odcinkach Pieniążki-Białaszewo i Białaszewo droga wojewódzka nr 668,
  • Gmina Radziłów – 700 000 zł na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Mścichy,
  • Gmina Rajgród – 600 000 zł na modernizację nabrzeża – etap I,
  • Gmina Grajewo – 450 000 zł na budowę bieżni lekkoatletycznej wraz ze skocznią w dal w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.

Dziękujemy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x