Pożar kontenera

0

W dniu 11.12.2017 r. kilka minut po godzinie 12.00 zadysponowano naszą jednostkę (OSP Szczuczyn) do palącego się (już kolejny raz w tym sezonie grzewczym) kontenera na śmieci przy ulicy Szpitalnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono w pełni rozwinięty pożar kontenera. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu (tzw. szybkie natarcie). Po przygaszeniu pożaru rozgrzebano śmieci w celu całkowitego ugaszenia ognia, który znajdował się jeszcze w dolnych warstwach śmieci. Z ustaleń wynika, iż do pożaru dochodzi na skutek wyrzucania rozgrzanego popiołu do kontenerów ze śmieciami. 

Ze względu na trwający okres grzewczy oraz powtarzające się tego typu zdarzenia, Strażacy z OSP Szczuczyn apelują o niewyrzucanie rozgrzanego popiołu do kontenerów ze śmieciami. 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress