„O Matko…!!!”

6

O Matko…!!!” to nowy projekt Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie. Ideą projektu są spotkania i rozmowy o wszystkim, co interesuje młode mamy, wzięcie udziału w przeróżnych warsztatach dla siebie i dla dziecka, rozwijanie swoich pasji.
Dlatego zachęcamy wszystkie mamy, które chcą razem ze swoją pociechą miło spędzić czas na rozmowie i zabawie na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 26.02.2018r. o godz. 11:00 w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Dla wszystkich dzieci, które przyjdą wraz z mamami gwarantujemy wspaniałą zabawę pod kierownictwem Izabeli Gwiazdowskiej.

Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij:

6 komentarzy

  1. Właśnie o MATKO ! MATKO pracująca pracuj dalej, nie musisz być piękna a Twoje dzieci nie będą mieć zabawy. Co z Wami, zamiast w weekend zorganizować takie wspaniałe przedsięwzięcie, to nie, w poniedziałek na 11 a co! Dziękujemy za takie projekty!!! Bardzo oj bardzo! Wszędzie ukazuje się ta niesprawiedliwość względem rodziców pracujących!!!!!!!! A w weekend trzeba jeździć do innych miast by zapewnić dzieciom atrakcje !

  2. Roller Man dnia

    To wolne sobie weź i spędź trochę więcej czasu z dzieckiem . Na ….. to sie dzwoni pi wolne ale żeby do biblioteki isc to już praca ważniejsza.

  3. Roller man o mój czas spedzany z dzieckiem sie nie martw, po prostu stwierdziłam, że takie spotkania adekwatne byly by w godzinach popoludniowych albo w weekend. Nie mierz wszystkich swoją miarą odnośnie, jesli tak robiłeś to nie znaczy, że wszyscy biorą wolne by się leczyć. Zapewne tak robiłeś jak pracowałeś ! Teraz masz etat na udzielanie dobrych rad!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress