Drugi tydzień wakacji z BCK w Szczuczynie

0

Drugi tydzień wakacji w gminie Szczuczyn już za nami! Drugi tydzień wakacji rozpoczęliśmy krótką wizytą u Artura Kuczyńskiego – burmistrza Szczuczyna, po której udaliśmy się rowerami do Bęćkowa na zajęcia karate. Wtorkowe zajęcia z robotyki przyciągnęły liczne grono dzieci i młodzieży zafascynowanych tą dziedziną. Środa miała charakter wizytacyjny. Odwiedziliśmy lokalnych przedsiębiorców m.in. „UniNET” Joanny Mioduszewskiej i restaurację „Biesiadna” Adama Jóźwika. W czwartek zaprosiliśmy najmłodszych do wspólnego oglądania bajek, takich, które nie są znane a wręcz zapomniane. Piątek spędziliśmy na rowerach. Odpowiadając na zaproszenie pani sołtys Wiesławy Wróblewskiej pojechaliśmy rowerami do Brzeźna gdzie po wspólnej zabawie czekał na nas poczęstunek przygotowany przez panią Wiesławę. Drugi tydzień wakacji zakończyliśmy Piknikiem Ekologicznym w Starym Parku w Szczuczynie. Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Szczuczynie i Biblioteką – Centrum Kultury w Szczuczynie zaprosiła dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy oferując wiele atrakcji.

Przez cały tydzień trwały też zajęcia w świetlicach wiejskich m.in. w Bęćkowie, w Bzurach, Dołęgach, Niedźwiadnej i Skajach. Dzięki projektowi Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn” – „Czas na relaks” program zajęć został wzbogacony o karate i szachy.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x