8500 z Polsko-Amerykańskiej Fundacji dla BM w Szczuczynie

0

Biblioteka Miejska w Szczuczynie już po raz czwarty z rzędu otrzymała dofinansowanie z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach programu „Równać Szanse – Regionalny Konkurs Grantowy” tym razem na realizację swojego nowatorskiego projektu pod tytułem „Szczuczyn okiem młodego filmowca”.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości. Ma bowiem takie samo prawo, jak jego rówieśnik z dużej aglomeracji, by spróbować odnieść sukces na miarę własnych możliwości oraz by jak najlepiej wykorzystać szanse, które przyniesie mu życie.

Z województwa podlaskiego dofinansowanie projektu również w tej wysokości otrzymała Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie za „Rajgrodzkie wspomnienia naszych dziadków”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x