97 urodziny Pani Kamili Z.

0

97 urodziny to wspaniały jubileusz, zwłaszcza jeśli dotyczy kogoś, kto swoim życiem dawał świadectwo prawdziwego patriotyzmu i oddania Ojczyźnie. Taką osobą jest bez wątpienia mieszkanka powiatu grajewskiego – Pani Kamila Zawistowska. Urodzona 8 grudnia 1923 r. należy do pokolenia głęboko doświadczonego w dziejach naszego kraju. Jako żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych była nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem walki o prawdziwie wolną Polskę. Dzisiaj Pani Kamila jest dla kolejnych pokoleń wzorem do naśladowania oraz symbolem wierności i patriotyzmu.
Składając wyrazy szacunku i podziękowania za wszelkie trudy i zasługi minionych lat najserdeczniejsze życzenia urodzinowe w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Grajewskiego złożyli Starosta Grajewski – Waldemar Remfeld i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego – Grzegorz Gardocki. Życzenia i bukiet kwiatów wraz ze skromnym upominkiem na ręce jubilatki przekazał Naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grajewie – Bogdan Kulesza.
Życzenia złożyła również delegacja Związku Strzeleckiego „Strzelec” OSW Jednostki Strzeleckiej 1011 Grajewo. Dowódca JS 1011 st. chor. ZS Michał Łopatowski oraz plut. ZS Filip Dobkowski wręczyli szacownej jubilatce pamiątkowy medal, który został wybity w roku jubileuszowym 110-lecia Ruchu Strzeleckiego w Polsce.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress