Zbiórka elektrośmieci zakończona

0

Dnia 02 lutego 2016 roku odbyła się druga zbiórka zużytych urządzeń elektronicznych i elektrycznych w naszym regionie, którą zorganizowali Parafia pw. Imienia NMP w Szczuczynie, Urząd Miejski, Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” i Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie. Szczuczyńska akcja realizowana jest w ramach projektu humanitarnego nadzorowanego przez stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w potrzebie”, które pomaga wspólnotom kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów m.in. w budowaniu kolejnych studni, szkół i szpitali. Mimo ferii akcję wsparli najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Klasa II „c” ze Szkoły Podstawowej  pod opieką pani Teresy Laskowskiej, realizując projekt „Planeta energii” przyłączyła się do zbiórki.

Mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn aktywnie włączyli się w przeprowadzaną akcję. Była to świetna okazja pozbycia się zbędnych urządzeń, które trafią do recyklingu, a nie naszych przydrożnych rowów  i lasów.

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress