Dzień ziemi – rozstrzygnięcie konkursu

0

Urząd Miejski i Biblioteka Miejska ogłosiły dnia 08.04.2016 r. konkurs z okazji Światowego Dnia Ziemi. Był on skierowany do ogółu mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn. Można było zgłaszać prace wykonane w dowolnej technice, np. plakat, instalacja, prezentacja. Termin składania prac wyznaczono na 20.04.2016r. (prace złożone po tym terminie nie były oceniane). W terminie wpłynęło 65 prac. Organizatorzy powołali jury w składzie: Lucyna Bogdan, Elwira Kołaczyńska-Bogdan, Agnieszka Gardocka, Stanisława Piwko, Alicja Szleszyńska i Katarzyna Ziental. Jury przewodniczył Janusz Siemion – kierownik biblioteki. 21.04.2016 r. komisja po zapoznaniu się z pracami rozstrzygnęła konkurs przyznając 3 główne nagrody, oraz ze względu na dużą liczbę ciekawych prac, 4 wyróżnienia.

Szymon Bogdan za zajęcie I miejsca otrzymał rower ufundowany przez Witolda Januszewskiego (ZOR BIRAWIT).

Alicja Walmus za zajęcie II miejsca otrzymała tablet ufundowany przez Joannę Mioduszewską (UniNET).

Damian Trojanowski za zajęcie III miejsca otrzymał słuchawki stereofoniczne ufundowane przez Joannę Mioduszewską (UniNET).

Wyróżnienia otrzymali: Lena Galińska, Rafał Chmielewski, Mikołaj Ziental, Paweł Dzięgielewski.

Fundatorami wyróżnień byli Urząd Miejski, Biblioteka Miejska oraz księgarnia „Dom książki” ze Szczuczyna.

22.04.2016 r. (piątek) o godzinie 14:00 odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Ziemi, które rozpoczął kierownik biblioteki Janusz Siemion prelekcją na temat świętych sosen Puszczy Knyszyńskiej. Po wystąpieniu zebrani mogli obejrzeć fotografie skarbów natury ziemi podlaskiej. Następnie wszyscy przeszli na górny hol, gdzie zastępca burmistrza Krzysztof Zalewski w imieniu burmistrza Artura Kuczyńskiego i własnym wręczył nagrody, wyróżnienia i dyplomy dla wszystkich uczestników konkursów. Zebrani mogli też obejrzeć zaaranżowaną przez pracowników biblioteki wystawę prac konkursowych.

O nagłośnienie podczas spotkania zadbał Janusz Marcinkiewicz, dyrektor MDK.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a ich rodzicom, nauczycielom i opiekunom za wsparcie i motywację.

Głównymi sponsorami nagród byli: Witold Januszewski (ZOR BIRAWIT), Joanna Mioduszewska (UniNET).

Organizatorzy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress