Afrykański upał już za 2 dni!

0

Jeszcze nie tak dawno można było mieć wrażenie, że właściwie jest już po lecie. Nic bardziej mylnego! Przed nami kilkudniowa fala upałów. Z dnia na dzień będzie coraz cieplej. Od piątku czeka nas upalna pogoda – tego dnia w naszym regionie aż 30 st. C. Jeszcze większy upał zapowiada się na sobotę i niedzielę.

W ciągu najbliższych dni Polska znajdzie się pod wpływem wyżu, który skieruje do nas gorące i suche powietrze znad Afryki. Meteorolodzy nie zapowiadają też żadnych zjawisk atmosferycznych jak deszcz, burze czy grady. Będzie bardzo gorąco i słonecznie!

Po kilkudniowej fali upałów nastąpi duże ochłodzenie i na początku września zrobi się zimno do zaledwie kilkunastu stopni.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress