„AGROPODLASIE 2017” w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie

1

W dniu 22.09.2017r. (piątek) odbyła się konferencja „AGROPODLASIE 2017. ZARZĄDZANIE ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJEM”, tradycyjnie w Zespole Szkół w Niećkowie. Nie zabrakło naukowych dyskusji, prezentacji i wykładów na temat społeczności, ekologii, technologii, rolnictwa i jego przyszłości. Konferencja zgromadziła licznych profesorów i wykładowców – ekspertów w swoich dziedzinach, posłów, przedstawicieli władz wojewódzkich i lokalnych, przedsiębiorców, dyrektorów szkół, uczniów i nauczycieli i rolników.

Na zakończenie odbyła się loteria fantowa a po niej uczestnicy konferencji obejrzeli występ wokalno – taneczny zespołu ludowego „KŁOSEK”, który funkcjonuje przy ZS w Niećkowie.

Zdjęcia: Andrzej Kosmowski

 

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x