Akcja Kocham Polskę w Grajewie!

0

Ogólnopolska kampania społeczna ,,Kocham Polskę” dotarła również do Grajewa. Dziś o godzinie 13:00 w centrum miasta, rozdano niemal 100 kalendarzy z logo akcji. Oprócz tego, można było robić sobie zdjęcia w specjalnym sercu z balonów wykonanym przez „Gwiazda-studio działań kreatywnych”. Towarzyszył nam także Grajewski Wilk. Kampania nawiązuje do święta miłości, które według organizatorów – może być również okazją do deklarowania swojego uczucia do Ojczyzny.

W akcji w Grajewie wzięli udział wolontariusze, m.in. działający w Młodzieżowej Radzie Miasta Grajewo, działacze Młodzieży Wszechpolskiej, radni miejscy Daniel Purwin oraz Monika Stefańska i inni.

Kampania organizowana jest na terenie całego kraju i także w większości miast województwa podlaskiego organizuje ją Młodzież Wszechpolska.

Zdjęcia z wilkiem i zdjęcia w sercu do pobrania pod linkiem do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1747931725418893/1749363158609083/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x