AKCJA REAKTYWACJA – REKRUTACJA

0

RUSZA REKRUTACJA DO NOWEGO PROJEKTU!

AKCJA REAKTYWACJA! SZCZUCZYN! RÓWNAĆ SZANSE 2019!

Informowaliśmy już Państwa, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała dofinansowanie w kwocie 40000 zł na realizację młodzieżowego projektu w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2019” pt: „Akcja Reaktywacja – ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków”. Reaktywować będziemy ludowe pieśni i przyśpiewki, często zapomniane czy nieznane szerszej publiczności a które niewykluczone, że niejednokrotnie każdy z nas słyszy gdy przebywa w towarzystwie swoich dziadków.

Oto pierwsi uczestnicy projektu! Utalentowani optymiści pełni energii i chęci do pracy.

Klaudia Borys, Oliwia Kaliszewska, Weronika Karpińska, Nikola Kondratowicz, Natalia Kozikowska, Natalia Nagel, Wiktoria Solińska, Julia Wróblewska, Zofia Wszeborowska, Arkadiusz Alicki, Sebastian Rydzewski, Piotr Żebrowski.

Będziemy informować Was o kolejnych uczestnikach, którzy do nas dołączą! Śledźcie nas na Facebook’u – strona Akcja Reaktywacja: https://www.facebook.com/Akcja-Reaktywacja-1801730610090076/ i Instagramie: https://www.instagram.com/akcja_reaktywacja/

Każda osoba w wieku 13-19 lat może przystąpić do wspomnianego projektu. To niepowtarzalna szansa na rozwinięcie swoich zainteresowań, nawiązanie ciekawych kontaktów i zapisanie się w historii naszego miasta i gminy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ogólnopolski Konkurs Grantowy „Równać Szanse 2019” prowadzony jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie a finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Andrzej Kosmowski

koordynator OKG RÓWNAĆ SZANSE 2019

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress