Akcja Wybieram Polskie Produkty!

0
Wybieram Polskie Produkty!

2 czerwca w Grajewie odbyła się kampania społeczna mająca na celu promocję patriotyzmu konsumenckiego. Koordynatorzy akcji radni Daniel Purwin i Monika Stefańska we współpracy ze „Stowarzyszeniem Wybieram Polskie” i lokalnymi sklepami o kapitale polskim m.in. Społem „Gama” w Grajewie wraz z wolontariuszami rozkolportowali plakaty promujące akcję w lokalnych polskich sklepach i rozdali ulotki informacyjne oraz polskie jabłka.

Miłość do ojczyzny i ekonomia mogą iść ze sobą w parze. Idea jest prosta. Bazuje na preferowaniu zakupu produktów rodzimego pochodzenia i od polskich przedsiębiorców.

Polskie produkty oznaczone są kodem kreskowym zaczynającym się od cyfr 590. Kupując Polskie Produkty powodujesz zysk polskich przedsiębiorców, wyższe pensje pracowników, większe wpływy do budżetu czyli finansowanie zadań publicznych. A także wzrost inwestycji, większy popyt na towary i usługi, zwiększenie zatrudnienia i tym samym spadek bezrobocia.

Strona internetowa „Stowarzyszenia Wybieram Polskie”: http://wybierampolskie.org/

Patronat nad akcją objęli Posłowie na Sejm RP – Adam Andruszkiewicz i Kazimierz Gwiazdowski oraz Burmistrz Miasta Grajewo – Dariusz Latarowski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress