AkcjaTermomodernizacja

0

W dniu 16 września 2019 roku w Szpitalu im. Dr. Witolda Ginela w Grajewie Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki w obecności Posła na Sejm Kazimierza Gwiazdowskiego, Radnej Sejmiku Województwa Podlaskiego Wandy Mieczkowskiej oraz Starosty Grajewskiego Waldemara Remfelda, wręczył na Panu Grzegorzowi Zakrzewskiemu – Zastępcy Dyrektora Szpitala czek w wysokości 1 707 121,38 zł na termomodernizację budynków Szpitala.

Termomodernizacji zostaną poddane budynki: Oddziału Zakaźnego, prosektorium,  tlenowni,  pralni i budynek gospodarczy.  Zostaną tam m.in. wymienione okna i drzwi, modernizacji ulegnie instalacja grzewcza, powstaną nowe węzły cieplne i będzie zamontowana instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła. Budynki zostaną też ocieplone. Inwestycja będzie też miała pozytywny wpływ na środowisko – zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło przyczyni się do spadku emisji CO2 oraz innych szkodliwych substancji do atmosfery.

Inwestycja jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewódzkiego Podlaskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress