BCK w Szczuczynie -lokalnym organizatorem Tropem Wilczym w 2021 roku

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem IX ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2021” a po raz czwarty organizowanej w Szczuczynie.

IX ogólnopolska edycja Tropem Wilczym a IV edycja szczuczyńska nie będzie taka sama jak poprzednie – będzie być może większym wyzwaniem dla nas wszystkich. Czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na organizację biegu w tradycyjnym już marcowym terminie i formule? Na to pytanie na dzień dzisiejszy i tak naprawdę w najbliższej przyszłości nikt z nas nie jest w stanie odpowiedzieć…

Jesteśmy w kontakcie z koordynatorem ogólnopolskim Biegu Tropem Wilczym, który przekazał nam informację o planowanej zmianie terminu samego biegu.

I tutaj prosimy Państwa o cierpliwość. Jak tylko jako Lokalny Organizator uzyskamy informacje o konkretnej dacie niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

Przekażemy też szczegóły dotyczące samej formuły biegu i jego całej organizacji.

A zanim poznamy dokładną datę Biegu Tropem Wilczym wykorzystajmy ten czas i pochylmy się nad sylwetkami bohaterów IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym.

Dla kogo pobiegniemy w IX edycji?

Dla tych , którym odebrano życie i zdrowie i dla tych, które o to szafowane przez konspiracyjne okoliczności życie i zdrowie troszczyły się z narażaniem własnego. Jeden chłopak i cztery dziewczyny. Cztery sanitariuszki”.

Na naszej stronie facebookowej Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie prezentować będziemy sylwetki wspomnianych bohaterów.

Wszelkich informacji na temat IX ogólnopolskiej edycji Tropem Wilczym a IV w Szczuczynie uzyskać można telefonicznie lub drogą e-mailową:

Andrzej Kosmowski

lokalny koordynator Tropem Wilczym

tel. 501639043

e-mail: bckszczuczyn@wp.pl

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress