Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zwycięzcą wojewódzkiego konkursu na literacką grę biblioteczną

0

Dnia 04.11.2020r. (środa) o godzinie 10:00 rozpoczęła się  XI Regionalna Konferencja Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego w formule online podczas, której rozstrzygnięto konkurs „Literacka gra biblioteczna” ogłoszony przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Konkurs polegał na przygotowaniu i przeprowadzeniu gry terenowej opartej na dowolnie wybranych elementach literatury. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie do wspomnianego konkursu zgłosiła przedsięwzięcie zrealizowane w okresie Kulturalnych Wakacji a mianowicie grę terenową „Literacki Matrix”, która uzyskała wysokie uznanie jury konkursowego.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Literacka gra biblioteczna” i zdobyła nagrodę główną Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego – pamiątkowy grawerton, bon o wartości 2000 zł na zakup nowości wydawniczych i wysokiej klasy aparat fotograficzny.

Szczuczyńska biblioteka uhonorowana została też nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Serdecznie gratulujemy innym nagrodzonym i wyróżnionym bibliotekom.

Dziękujemy Pani Dyrektor Jolancie Gadek i zespołowi Książnicy Podlaskiej za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawym i nowatorskim przedsięwzięciu.

Dziękujemy Marszałkowi Województwa Podlaskiego

Arturowi Kosickiemu za słowa uznania i wsparcia.

Dyrekcja i Pracownicy

Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

Zdjęcia: Małgorzata Sawicka /Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress