„Bitwa o wozy 2020” – druga tura

0

Strażacy z naszej gminy mają szansę zdobyć wóz strażacki, a wszystko jest w naszych rękach!

Drodzy mieszkańcy gminy Szczuczyn, udział w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020 r. daje nie tylko szansę na nowy wóz strażacki, ale również poprzez inicjatywę burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego daje możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest: wysokiej klasy telewizor, rower, tablet oraz inne atrakcyjne nagrody.

Wystarczy wziąć udział w wyborach, a następnie wychodząc z lokalu wyborczego otrzymamy od będących w pobliżu strażaków karteczkę, na której należy napisać swoje imię i numer telefonu, kartkę należy wrzucić do skrzynki, która będzie również obsługiwana przez strażaków.

Losowanie szczęśliwców. którzy otrzymają nagrody odbędzie się w poniedziałek (13.07.2020 r.) o godzinie 17.00 na oficjalnym profilu facebookowym Urzędu Miejskiego w Szczuczynie.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją wyborczą otrzymają wóz strażacki. Do wygrania jest 49 pojazdów – podało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł. Środki na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych trafią do 49 gmin z najwyższą frekwencją w każdym z 49 byłych województw.

Pamiętajcie, głosowanie to nie tylko obowiązek ale i przywilej. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w wyborach oraz danie szansy naszej gminie na wygranie nowego wozu strażackiego o wartości 800 tysięcy złotych!

Publiée par Artur Kuczyński sur Jeudi 9 juillet 2020

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress