Centrum Produktu Lokalnego w Szczuczynie – pomysł na biznes

0
Dzięki pozyskanej dotacji u zbiegu ulic Szpitalnej i Kościelnej stworzyliśmy niezwykle urocze miejsce, które znacie pod nazwą Centrum Produktu Lokalnego. Zaraz po jego odbiorze realizację pełni zaplanowanych w nim działań uniemożliwiła trwająca prawie półtora roku pandemia koronawirusa. Mimo tych trudności zaangażowanie wielu osób poskutkowało powołaniem do życia Spiżarni pod Klasztorem, która wpisała się już w krajobraz naszego miasteczka, znajdując wiernych sobie klientów nawet w gminach ościennych. Teraz, gdy wracamy wreszcie do normalności czas na kolejny krok i rozwój całego kompleksu. Pokazaliśmy Wam, że w stworzonym przez nas miejscu tkwi niezwykły potencjał biznesowy.
Biorąc pod uwagę powyższe informacje rozpoczynamy poszukiwania partnera do prowadzenia całego obiektu i nadania mu właściwego rozmachu dzięki wykorzystaniu jak największej gamy różnorodnych działań.
Każdą osobę (podmiot) zainteresowaną przejęciem prowadzenia Centrum Produktu Lokalnego w Szczuczynie przy współpracy z Urzędem Miejskim zapraszam na spotkanie informacyjne w dniu 6 lipca (wtorek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta na pierwszym piętrze (Plac Tysiąclecia 23).
Udostępnijcie proszę nasze ogłoszenie, aby o tej ofercie dowiedziało się jak najwięcej osób, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu.

UM Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress