Chcesz przystąpić do systemów jakości? Złóż wniosek

0

Trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski można składać tylko do 31 grudnia 2016 roku w oddziałach terenowych Agencji Rynku Rolnego, tak więc jest to ostatni czas aby móc skorzystać z dofinansowań unijnych.

Warto przypomnieć, że pomoc przyznawana jest rolnikom aktywnym zawodowo, którzy uczestniczą w systemach jakości, wytwarzają produkty przeznaczone bezpośrednio lub po przetworzeniu do spożycia przez ludzi oraz spełniają określone warunki m. in. są objęci systemem rolnictwa ekologicznego.

Szczegółowe informacje nt. warunków i trybu przyznawania wypłat oraz zwrotu pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” dostępne są na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego.

Źródło: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/wsparcie-na-przystepowanie-do-systemow-jakosci

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x