Cybernauci w SP w Szczuczynie

0

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to  projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

09.05.2018 obyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu w SP w Szczuczynie. Poprowadził je Krzysztof Gutowski- edukator, trener (na terenie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego) w projektach dotyczących cyberbezpieczeństwa: Cybernauci oraz Cyfrowobezpieczni. Jak bezpiecznie uczyć się, bawić rozmawiać w sieci- to był pierwszy z poruszonych na zajęciach tematów, w najbliższych dniach uczniów czekają kolejne wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni. 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress