„Czas na relaks” ze Stowarzyszeniem „Nasz Szczuczyn”

0

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” zawarło w dniu 26.02.2018 umowę z Gminą Szczuczyn, reprezentowaną przez Artura Kuczyńskiego – Burmistrza Szczuczyna na realizację zadania publicznego w zakresie promocji kultury fizycznej i sportu na okres od 01.07.2018 do 31.08.2018.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” w ramach tego porozumienia przez cały okres wakacji prowadzi projekt ph. „Czas na relaks”, który ma na celu rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży, integrację społeczności wokół świetlic wiejskich, wyrównanie dostępu do kultury fizycznej oraz poznawanie regionu.

Do tej pory, w ramach projektu odbyły się zajęcia w świetlicy wiejskiej w Bęćkowie i Bzurach, które przeprowadzili członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia. W realizację projektu włączyliśmy także specjalistów – instruktorów m.in. sensei Grzegorza Fabryckiego – prowadzącego Akademię Sztuk Walki i Izabelę Gwiazdowską prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”. We wspomnianych świetlicach wiejskich odbyły się zajęcia karate kyokushin, zajęcia cyrkowe, mini liga piłki nożnej, gry i zabawy integracyjne a także warsztaty szachowe.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i liczną frekwencję podczas zajęć. Przed nami kolejny miesiąc warsztatów i zajęć .

Liczymy na Waszą obecność podczas sierpniowych zajęć i już dziś zapraszamy na finał projektu „Czas na relaks”, który odbędzie się 24.08.2018r. w Starym Parku w Szczuczynie. Podczas uroczystego zakończenia projektu rozegrany zostanie finał małej ligi piłki nożnej i szachów.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Anna Wojsław

Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x