DOFINANSOWANIE Z MKiDN DLA BCK W SZCZUCZYNIE

0

DOFINANSOWANIE Z MKiDN NA ZAKUP USŁUG DOSTARCZANIA PUBLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach Programu Wieloletniego “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie otrzymała ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa dodatkowe dofinansowanie w wysokości 6.230,00 zł na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki będą mogli mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać za darmo na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie już od stycznia 2021 roku udostępni swoim Czytelnikom kody umożliwiające korzystanie z cyfrowej biblioteki Legimi.

Aby otrzymać indywidualny kod dostępu wystarczy:
– wysłać e-mail na adres: bckszczuczyn@wp.pl (w tytule wiadomości należy wpisać: „kod Legimi”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz adres),
– zadzwonić pod nr tel. 86 262 10 36 lub 86 262 10 37
– przyjść do biblioteki osobiście.

Od daty aktywowania kodu na okres jednego miesiąca uzyskuje się dostęp do bazy prawie 60 000 e-booków.
Liczba kodów na każdy miesiąc jest ograniczona! Kody wydawane są tylko czytelnikom zarejestrowanym w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie i posiadającym aktywny numer użytkownika biblioteki.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress