Dotacje Województwa Podlaskiego na wkłady własne

0

Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w konkursie dotacyjnym na wkłady własne do projektów finansowanych z międzynarodowych i krajowych funduszy zewnętrznych.

Celem konkursu jest zwiększenie wykorzystania funduszy zewnętrznych, w tym europejskich na rzecz rozwoju województwa poprzez zapewnienie środków na dofinansowanie tzw. wkładu własnego dla zadań realizowanych przez organizacje pozarządowe, które ubiegają się o współfinansowanie w ramach programów krajowych i zagranicznych, w tym europejskich.

Katalog działań realizujących cele konkursu, obejmuje zarówno działania inwestycyjne, jak i tzw. projekty „miękkie”, realizujące najistotniejsze dla rozwoju województwa podlaskiego w 2016 r.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację konkursu: 100 000 zł

Zasady konkursu: Ogłoszenie otwartego konkursu ofert – plik do pobrania

Termin naboru ofert: 10.02.2016 r. – 2.03.2016 r.

Zasady przyjmowania ofert: Oferty są przyjmowane elektronicznie – za pomocą generatora w serwisie www.Witkac.pl

Po złożeniu oferty w generatorze Witkac.pl należy obowiązkowo wydrukować potwierdzenie złożenia oferty i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć je osobiście do Biura Obsługi Klienta – pokój nr 22, lub przesyłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego)  na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,

ul. Kard. Stef. Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok, z dopiskiem na kopercie: „dotacja Województwa Podlaskiego na wkład własny”

Informacji o konkursie udziela P. Eliza Szadkowska – Pełnomocnik Zarządu Województwa Podlaskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, tel. (85) 66 54 103.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress