Dożynki Wojewódzkie – Szumowo 2016

0

Jak co roku, odbędą się w województwie podlaskim Dożynki Wojewódzkie. Tym razem będą miały miejsce w Szumowie 28 sierpnia 2016. Organizatorami wydarzenia są Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Wójt Gminy Szumowo.

W ramach obchodów przewidziano nabożeństwa w Cerkwi pw. Zaśnięcia NMP w Białymstoku (10:00) oraz Mszę Świętą w Kościele pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie (12:00).

Ceremonia Dożynkowa rozpocznie się o 13:30 na placu przy ul. 1 Maja – Wyzwolenia. Od godziny 15:00 odbywać się będzie część konkursowa.

Dożynkom towarzyszyć będą m.in. wystawy płodów rolnych, maszyn i sprzętu rolniczego oraz prezentacja dziedzictwa kulinarnego i rękodzieła ludowego.

Szczegółowy przebieg Dożynek Wojewódzkich w Szumowie poniżej.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress