Dwór w Niećkowie – Protokół częściowego odbioru wykonanych robót

0

Dzisiaj w Niećkowie odbyło się podpisanie protokołu częściowego odbioru robót wykonanych przy zadaniu pn. „Przebudowa dworu w Niećkowie”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Grajewskiego – Starosta Waldemar Remfeld i Wicestarosta Tomasz Cebeliński wraz z Naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Starostwa Powiatowego w Grajewie – Małgorzatą Cybulą, właściciel Firmy Handlowo-Usługowej „Mag-Bud” z Grajewa – Piotr Lipski, Kierownik budowy – Mariusz Mikielski, Dyrektor ZS w Niećkowie – Bożena Sokołowska oraz inspektorzy nadzoru robót w osobach: Rafał Stankiewicz – branża konstrukcyjno – budowlana, Andrzej Urbanowicz – branża sanitarna i Bogdan Truszkowski – branża elektryczna.

W trakcie spotkania stwierdzono, iż dotychczasowe prace wykonano zgodnie z projektem budowy oraz w terminie zawartym w harmonogramie terminowo – rzeczowo – finansowym, a zakres prac ujętych w protokole pokrywa się z zapisami z dziennika budowy.

Prace przy zabytku realizowane są dzięki uzyskanemu dofinansowaniu rewaloryzacji Dworu w Niećkowie – zwycięzcy pilotażu konkursu „Nasz Zabytek” organizowanego przez Fundację Most the Most w województwie podlaskim.

Wartość inwestycji to prawie 1,9 mln zł. Kwota dofinansowania pochodząca z Fundacji Most the Most w ramach Konkursu „Nasz Zabytek” wynosi 1 mln zł, reszta kosztów pokryta będzie ze środków własnych Powiatu Grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress