Dzień Dziecka w Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie

0

Choć kalendarzowy Dzień Dziecka już minął, nie stanowiło to żadnego problemu, aby dzisiaj w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie odbyła się zabawa z tej okazji. Dla najmłodszych przygotowane było mnóstwo atrakcji, gier i zabaw, które prowadziła niezawodna w swoim fachu Izabela Randzio i jej Fabryka Zabawy.

Wydarzenie rozpoczął Dyrektor Szkoły Jarosław Reut, który po przywitaniu zebranych złożył wszystkim dzieciom życzenia radości i spełnienia marzeń. Podziękował on sponsorom, dzięki którym zabawa mogła się odbyć, a ich przedstawicielom wręczył ręcznie wykonane upominki. Powiat Grajewski reprezentowała Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Maria Gwiazdowska, która składając uczniom życzenia wszystkiego najlepszego na cały rok, przekazała na ręce Dyrektora kosz pełen słodyczy.

Następnie nastąpił najważniejszy punkt programu, czyli zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Dzieciaki tańczyły, grały w piłkę, strzelały z łuku, brały udział w licznych animacjach, a także mogły zjeść watę cukrową, popcorn, lub lody. Było mnóstwo uśmiechów, radości, przede wszystkim wspólnie spędzonych chwil.

Wydarzenie było objęte Patronatem Starosty Grajewskiego.

Więcej zdjęć dostępna jest na profilu facebook’a Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress