Efektywne szkolnictwo zawodowe

0

O potrzebie kształcenia zawodowego nie trzeba przekonywać nikogo.

Efektywne szkolnictwo zawodowe stanowi zasadnicze ogniwo systemu przygotowania wykwalifikowanych kadr dla gospodarki. O możliwości rozwoju gospodarki w coraz większej mierze decyduje jakość zasobów ludzkich, dlatego przygotowanie młodego pokolenia do pracy zawodowej to jedno z naczelnych zadań wychowania. Jego realizacja zależy we współczesnym społeczeństwie przede wszystkim od szkoły.

O kierunkach rozwoju kształcenia zawodowego, możliwościach jakie ze sobą niesie oraz współpracy szkół zawodowych z pracodawcami w dniu wczorajszym (25.03) Starosta Grajewski – Waldemar Remfeld rozmawiał z Dyrektorem Zespołu Szkól w Niećkowie – Dariuszem Koniecko. Podczas spotkania uczniowie z technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół w Niećkowie zaprezentowali swoje umiejętności kulinarne przygotowując tradycyjne potrawy wielkanocne.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress