Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków

0

I N F O R M A C J A

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków

W związku z obowiązkiem prowadzenia przez gminy ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków, zwracamy się do mieszkańców Miasta i Gminy Szczuczyn z prośbą o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie go do Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Szczuczynie (pokój nr 8) lub bezpośrednio do sołtysa, w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2018 roku.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, Plac 1000-lecia 23 (pokój nr 8), na stronie internetowej www.um.szczuczyn.pl w zakładce Aktualności oraz u sołtysów.

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, w roku bieżącym przeprowadzą wyrywkowe kontrole, podczas których należy okazać rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych do oczyszczalni ścieków przez firmy posiadające stosowne zezwolenia Burmistrza Szczuczyna.

Osoby które nie mają jeszcze podpisanych umów na opróżnianie zbiorników bezodpływowych powinny to uczynić niezwłocznie. Podmiotami uprawnionymi do zawarcia takiej umowy na terenie gminy Szczuczyn są:

WPK-TBS, ul. Sienkiewicza 15, 19-230 Szczuczyn, tel. (86) 272 50 25
TOI-TOI Polska Sp. z o.o., ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, tel. (22) 614 59 79

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress