Ferie z filią biblioteczną w Niećkowie

0

KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Filia Biblioteczna w Niećkowie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie to jedyna filia na terenie gminy Szczuczyn. Filia w pełni wyremontowana, dająca możliwość korzystania z komputerów i bezprzewodowego Internetu. Filia oferująca swoim czytelnikom i użytkownikom aktualne wydania prasy lokalnej i krajowej a także nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na terenie filii znajduje się też plac rekreacyjno – sportowy wyposażony m.in. w mini boisko do koszykówki czy urządzenia do zabaw dla dzieci.

Z myślą o swoich czytelnikach i użytkownikach filia biblioteczna w Niećkowie BCK w Szczuczynie ogłasza konkurs czytelniczy „CZYTAM!” z nagrodą niespodzianką i jednocześnie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne i multimedialne w ramach ferii zimowych.

Zajęcia odbywać się będą w okresie:

poniedziałek 21.01.2019r. – czwartek 24.01.2019r.

poniedziałek 28.01.2019r. – czwartek 31.01.2019r.

w godzinach pracy filli bibliotecznej w Niećkowie.

Dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w kuligu z ogniskiem, który odbędzie się 24.01.2019r.(czwartek) na terenie Zespołu Szkół w Niećkowie a także wziąć udział w zajęciach kodowania i przekonać się jak ciekawy może być świat robotów. Dodatkowo dzieci i młodzież mogą skorzystać z zajęć i wyjazdów organizowanych przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie (dowóz i odwóz dzieci i młodzieży w gestii rodziców).

Koszty materiałów plastycznych w pełni pokrywa Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie po uprzednim zgłoszeniu ich zapotrzebowania. Jeżeli zaistnieje potrzeba dostawy sprzętu multimedialnego (laptopy/tablety) dla uczestników zajęć ferii zimowych w filli bibliotecznej – BCK w Szczuczynie taki sprzęt jest w stanie dostarczyć.

Wszelkich informacji na temat zajęć i wyjazdów organizowanych przez filię biblioteczną w Niećkowie i Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie można uzyskać w siedzibie: bezpośrednio w filii w Niećkowie lub BCK w Szczuczynie lub telefonicznie 501639043 86 2621038 (filia), 86 2621036/86 2621037 (BCK w Szczuczynie).

Serdecznie zapraszamy!

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

REGULAMIN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress