Filmowa_12 – ciągle kręcimy!

0

Od lutego 2017r. przy Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie działa grupa młodzieży Filmowa_12 realizująca projekt pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca” w ramach programu „Równać Szanse 2016”. Grupa filmowa odwiedza z kamerą ludzi, rejestruje wydarzenia kulturalne w gminie Szczuczyn, pracuje w plenerze, a także odwiedza reprezentacyjne szczuczyńskie budynki. W ostatnich dniach mijającego tygodnia uczestnicy projektu z wielkim zapałem oddali się pracy nad filmem o Szczuczynie.

22.05.2017r. (poniedziałek) Filmowa_12 pracowała wraz z filmowcem Zbigniewem Mroczkowskim w Nowym Parku w Szczuczynie, gdzie nagrywano materiał na potrzeby szczuczyńskiego filmu. Młodzież korzystała z cennych wskazówek doświadczonego specjalisty.

23.05.2017r. (wtorek) młodzi filmowcy ruszyli w plener, poznając tajniki pracy z dronem przy okazji rejestrując za jego pomocą niesamowite widoki. Dziękujemy za pomoc w jego pozyskaniu Arturowi Muczyńskiemu i operatorowi tego urządzenia Krzysztofowi Gutowskiemu.

24.05.2017r. (środa) młodzież realizująca filmowy projekt wraz z burmistrzem Arturem Kuczyńskim odwiedziła księdza Roberta Zielińskiego – proboszcza parafii p.w. im. Najświętszej Maryi Panny. Ksiądz proboszcz oprowadził grupę filmową po zespole kościelno – klasztornym przybliżając jego bogatą historię.

W harmonogramie prac Filmowej_12 dalsze działania to praca w plenerze. Będziemy Państwa informować na bieżąco o postępach grupy. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebook ’u Filmowa_12 i konta na Instagramie filmowa_12.

Karolina Łepkowska

Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress