Finał projektu „Odjazdowa Gmina”

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i grupa projektowa Rajdowa_12 serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta
i gminy Szczuczyn na finał projektu „Odjazdowa Gmina” i festyn sportowy promujący zdrowy i aktywny tryb życia oraz rozwój naszego miasta, który odbędzie 21.08.2018r. o godzinie 16:00 w Starym Parku w Szczuczynie.
Każdy miłośnik rowerów jak najbardziej mile widziany! Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych! Sprawmy by było nas jak najwięcej. Wspólnie przejedźmy pierwszą szczuczyńską trasę rowerową wyznaczoną w ramach projektu „ODJAZDOWA GMINA”. W tym dniu pamiętamy też o najmłodszych – z myślą o nich wyznaczyliśmy specjalny odcinek trasy do przejechania! ( w tym miejscu zwracamy się z informacją do rodziców – przywóz i odbiór dzieci na finał projektu i festyn sportowy leży po Państwa stronie).
W tym dniu Stary Park przeistoczy się w jedną wielką strefę gier, zabaw i sportu!
Program:
– prezentacja projektu „ODJAZDOWA GMINA”
– uroczyste otwarcie pierwszej szczuczyńskiej trasy rowerowej
– wspólny przejazd trasą rowerową
– rozstrzygnięcie konkursu „Rowerowe Selfie”
– gry i zabawy
– występy wokalne
– wspólny posiłek przy ognisku
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
ORGANIZATORZY

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x