Gminne obchody Dnia Strażaka

3

3 maja 2019 r. w Szczuczynie odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Druhny i druhowie przy akompaniamencie orkiestry dętej OSP Szczuczyn pod batutą Roberta Świderskiego przemaszerowali na uroczystą mszę świętą, która odprawił proboszcz naszej parafii ks. kan. Jacek Majkowski.

Po zakończeniu nabożeństwa pododdział strażaków wraz z zaproszonymi gośćmi przemaszerował do parku pod pomnik założyciela Szczuczyna Stanisława Antoniego Szczuki gdzie miała miejsce część oficjalna obchodów. Oprócz okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, wyróżniono także zasłużonych druhów w postaci wręczenia im medali oraz wyróżnień. Na koniec uroczystości odegrany został „Hymn Związku” po czym wszyscy udali się na poczęstunek.

 

Udostępnij:

3 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress