GOTOWI NA PRZYSZŁOŚĆ

0

Gotowi na przyszłość: Dorośli kontra kryzys młodzieży

19 września o godzinie 17:00 zapraszamy na trzecią edycję wydarzenia Gotowi na przyszłość, organizowanego przez Program Równać Szanse.

Tym razem skupimy się na praktycznych rozwiązaniach, które mogą pomóc młodzieży unikać kryzysów. Omówimy, jak efektywnie z nimi rozmawiać, jak je motywować i jak wspólnie osiągnąć sukces. Chcemy przejść od narzekania do działania i pokazać, jak można zapobiegać problemom, zanim się pojawią.

Wydarzenie jest bezpłatne i będzie transmitowane na żywo na Facebooku Programu Równać Szanse oraz na stronie www.onet.pl.

Zapraszamy do udziału w rozmowie osoby, które pracują z młodzieżą: nauczycieli, pracowników instytucji kultury, działaczy organizacji pozarządowych, a także członków Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczych Straży Pożarnych.

Jeśli zależy Ci na przyszłości młodych ludzi, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Więcej szczegółów na www.gotowinaprzyszlosc.pl

Andrzej Kosmowski

Ambasador Programu Równać Szanse

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x