Grajewo- tureckie kurusze zamiast 5-złotówek

0

Gra w salonach gier może być kosztowna. Pewien młody mieszkaniec Grajewa chciał zaoszczędzić na hazardzie i zamiast używać cennych polskich pięciozłotówek postanowił zastąpić jej niewiele wartymi tureckimi kuruszami. Automaty podróbkę przyjęły, ale właściciel salonu już nie… Grajewianin trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzut oszustwa i będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w sobotę po północy. Wówczas dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w salonie gier przy Placu Niepodległości jeden z graczy używa fałszywych monet. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci szybko ustalili, iż 21-letni mieszkaniec Grajewa wprowadzał do automatów monety tureckie, które odpowiednio przerobione imitowały polskie pięciozłotówki. Rzeczywista wartość tureckiej monety była jednak niemal 20 razy niższa niż – około 26 groszy. Z ustaleń mundurowych wynikało, że ten sam młody mężczyzna dzień wcześniej również był w salonie gier i prawdopodobnie wrzucając do automatów tureckie monety wygrał około 350  zł. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie ponad 100 przerobionych kuruszy, a straty z powodu nieuczciwego działania młodego mężczyzny właściciel salonu oszacował na ponad 600 złotych.

4lomza.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress