Grajewscy policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia

0
28.o7 grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież elektronarzędzi i produktów medycznych. W ręce funkcjonariuszy wpadła także konkubina mężczyzny, która najprawdopodobniej sprzedawała przynoszone do domu przedmioty z przestępstwa. Część skradzionego sprzętu została już odzyskana. Teraz zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

28.07., w godzinach porannych grajewscy śledczy, w wyniku przeszukania pomieszczeń piwnicznych i mieszkalnych na terenie Grajewa, ujawnili młotowiertarkę i laser pochodzące z przestępstwa. Dalsza praca policjantów pozwoliła powiązać to zdarzenie z wieloma innymi przestępstwami zaistniałymi na terenie miasta, co doprowadziło do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Grajewa. Mężczyzna przyznał, że kradł, a następnie przynosił do domu skradzione rzeczy, z kolei ich sprzedażą zajmowała się jego 22–letnia konkubina. W większości przypadków mężczyzna działał w nocy, zabierając sprzęt z otwartych samochodów stojących na parkingach. Przyznał się też do włamania do budynku w jednej z grajewskich przychodni, skąd ukradł komputer wraz z oprogramowaniem oraz produkty spożywcze i medyczne. Do kradzieży dochodziło od kwietnia do czerwca 2016 roku. Część skradzionego sprzętu została już odzyskana. Mężczyźnie i kobiecie zostały przedstawione zarzuty a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie, www.podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress