Grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój i pobicie

0

Grajewscy policjanci ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój i pobicie 18-latka. Sprawcy zaatakowali swoją ofiarę, a później zabrali jej 20 złotych. 19 i 27-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci z Grajewa ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie i rozbój, do którego doszło niespełna dwa tygodnie temu w Radziłowie. Wtedy to 18-letni mieszkaniec gminy Grajewo przyjechał samochodem do swojej dziewczyny. Gdy para siedziała w aucie podszedł do nich młody mężczyzna, który wyciągnął pokrzywdzonego zza kierownicy i bez powodu zaczął go bić. Po chwili do ataku dołączył także drugi napastnik i obaj zadawali uderzenia. Następnie pojazdem 18-latka zabrali go w rejon targowicy i bili ponownie. Do agresorów dołączył tam trzeci mężczyzna, który również zadawał ciosy. Gdy ich ofiara była już bezbronna jeden z nich zabrał z samochodu 20 złotych. Następnie napastnicy zmusili chłopaka, aby zawiózł ich do pobliskiej miejscowości, gdzie za skradzione pieniądze kupili alkohol i papierosy. Potem, ponownie pod groźbą pobicia, nakazali 18-latkowi, aby ich odwiózł. Dopiero wtedy pozwolili mu odjechać. Intensywna i wnikliwa praca policjantów pozwoliła na ustalenie, zatrzymanie i przedstawienie zarzutów podejrzanym o to 19, 21 i 27-latkowi, których losem dalej zajmie się sąd.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress