Gratulacje i podziękowania drużynie Futsalu z MLKS Wissa Szczuczyn

0

Na dzisiejszej LXIX sesji Rady Powiatu Grajewskiego miało miejsce podziękowanie przedstawicielom MLKS Wissy Szczuczyn za zdobycie Halowego Pucharu Polski Województwa Podlaskiego w Futsalu.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego wręczył statuetkę panu Arkadiuszowi Kozikowskiemu Wiceprezesowi ds. Sportu, gratulując wygranej oraz dziękując za wysiłek i zaangażowanie włożone w kształtowanie sportowej postawy członków zespołu. Podziękowania popłynęły również do pochodzących z Ukrainy trzech zawodników drużyny, którzy godnie reprezentują Powiat Grajewski na arenie sportowej, a byli to: Denys Kravchuk, Oleg Bazhan, i Oleksandr Tupik. Młodym zawodnikom pogratulowano wygranej, na którą złożyła się ciężka praca całego zespołu oraz życzono sukcesów i wysokich miejsc na podiach w przyszłości.

Listy gratulacyjne oraz upominki wręczali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Tomasz Krukowski i Janusz Marian Marcinkiewicz Radny Powiatu Grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress