II miejsce dla Edwarda Adamskiego

0

Miło nam poinformować, że nasz podopieczny Edward Adamski zajął II miejsce w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Suwałkach. 
W dniu 17.06.2019 r w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach odbyło się podsumowanie Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem przeglądu było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, którego prezesem jest Lilianna Zielińska oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Suwałk (kierownik- Hanna Słuchocka). Uroczystość uświetnił swoją obecnością poseł na sejm RP, sekretarz stanu w MSWiA p. Jarosław Zieliński.
Z prac niepełnosprawnych autorów z województw : podlaskiego i warmińsko-mazurskiego przesłanych na Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Misa haftowana” naszego podopiecznego zajęła II miejsce w kategorii Ceramika. Praca powstała w pracowni plastyczno-ceramicznej pod opieką instruktora terapii pani Agnieszki Baranowskiej. Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w zajęciach WTZi klubikach WTZ.

Kontakt w naszych placówkach Grajewo os. Południe 61, 19-200 tel. 0862738817 lub Szczuczyn ul .Szczuki 1, 19-230 Szczuczyn, tel. 530787918

Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie
Marta Gutowska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress