II Przegląd Pieśni Wielkopostnej

0

W ZADUMIE Z PIEŚŃIĄ WIELKOPOSTNĄ

W niedzielę palmową 14 kwietnia w Szczuczynie odbył się II Przegląd Pieśni Wielkopostnej. Organizatorami byli Proboszcz Parafii p.w. Imienia NMP w Szczuczynie i Biblioteka-Centrum Kultury w Szczuczynie.
Występy oceniała komisja w składzie: ks. Marek Ołtarzewski, Maria Ostrowska i Janusz Siemion. W kategorii solist
ów do lat 14-tu zwyciężyli ex aeguo Nikola Kondratowicz z Prostek, Piotr Żebrowski z Wąsosza i Oliwia Kaliszewska ze Szczuczyna. Drugie miejsca przyznano Natalii Nagel ze Szczuczyna, Julii Wróblewskiej i Klaudii Borys z Niedźwiadnej zaś trzecie Zuzannie Gnys, Annie Kawińskiej ze Szczuczyna oraz Wiktorii Solińskiej z Niedźwiadnej. Wśród młodzieży w kategorii 15-18 lat zwyciężyła Emilia Nagel, a drugie miejsce przyznano Weronice Polińskiej /obie ze Szczuczyna/.
W kategorii zespołów dziecięcych I i II miejsce przyznano zespołom z Wąsosza: Pokrzykowi i Iskierkom. Wśród młodzieży zwyciężył zespół Pokrzyk z Wąsosza.
Puchary i okolicznościowe dyplomy ufundowała Biblioteka-Centrum Kultury w Szczuczynie.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski, Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress