III miejsce reprezentanta WTZ w Turnieju Stołowym w Łomży

0

W minioną środę (15 maja) w Łomży odbyły się VI Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych zorganizowany w sali gimnastycznej Akademickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy PWSIiP w Łomży. Turniej z roku na rok cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem popularyzując Tenis Stołowy wśród osób niepełnosprawnych. W tych silnie obsadzonych zawodach wzięło udział 10 zespołów z różnych placówek. Nasz region reprezentowali uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie i w Szczuczynie. Reprezentanci WTZ w Grajewie i w Szczuczynie zajeli następujące miejsca:

  • III miejsce Wojciech Dubowski

  • IV miejsce Natalia Kamińska

  • V miejsce Tomasz Sielawa

Zawody po raz kolejny odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym Zawodnicy podobnie jak w poprzednich latach zostali podzieleni na 6 kategorii ze względu na rodzaj, stopień niepełnosprawności oraz rok urodzenia. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych a w finale do 3. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Na koniec zawodów nastąpiła ceremonia uhonorowania zwycięzców pucharami, dyplomami i upominkami zafundowanymi przez sponsorów imprezy.

Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża – dr Mariusz Chrzanowski oraz Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży – dr hab. Dariusz Surowik.

Organizatoramiami turnieju byli: WTZ Z.S. „BONA” Sp. z o.o. w Łomży, UKS Liceum Sportowe Łomża, Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży, Stowarzyszenie „DLATEGO WARTO”, KU AZS PWSIiP Łomża.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x