Inauguracja Roku Kulturalnego – 10 X 2020

0

Serdecznie zapraszamy na INAUGURACJĘ ROKU KULTURALNEGO 2020/2021, która odbędzie się 10 października 2020 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej GCK.

Podczas inauguracji wystąpi zespół „NIVEL”, który mieliśmy przyjemność poznać w ubiegłym roku przy okazji cyklu spotkań „Przy kawie i muzyce”.

N I V E L – to czwórka przyjaciół, która postanowiła kiedyś (rok 2010), że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już blisko 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami. Ich muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów, chętnie sięgają do ludowej muzyki z Argentyny, Francji, Macedonii, Brazylii. W dużym stopniu czerpią inspiracje z dorobku wielkich kompozytorów i wirtuozów światowej sławy, takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Chick Corea, Pat Metheny czy Miles Davis

Skład:

Jacek Dzwonowski – skrzypce

Tomasz Grzyb – akordeon

Stanisław Sroka – gitara

Mateusz Gremlowski – bas

facebook.com/zespolnivel

GCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x