INFORMACJA O WYNIKACH GŁOSOWANIA NA ZADANIA ZGŁOSZONE DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MIASTA SZCZUCZYN NA 2019 ROK

0

W dniu 17 września 2018 r. o godzinie 16.00 Zespół Koordynujący ds. Budżetu Obywatelskiego dokonał otwarcia urny oraz weryfikacji kart do głosowania na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Szczuczyna na 2019 rok.

    W ramach Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok do Urzędu Miejskiego w Szczuczynie wpłynęło 5 projektów.

W grupie dużych projektów znalazły się propozycje realizacji 4 zadań:

1) „Pole do „MINI GOLFA” przy Hali Sportowej” – 35 000,00 zł;

2) „Powstanie tablicy upamiętniającej wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległej – zaadaptowanie placu przy ul. Kościelnej do organizowania uroczystości państwowych i patriotycznych” – 35 000,00 zł;

3) „Budowa placu zabaw przy ulicy Łąkowej” – 34 100,00 zł;

4) „Zakup i montaż koszy na śmieci na ulicach Szczuczyna” – 33 600,00 zł.

W grupie małych projektów złożony został jeden wniosek dotyczący realizacji zadania: „Poprawa warunków funkcjonowania jednostki ochrony przeciw pożarniczej – OSP KSRG Szczuczyn.” Decyzją Zespołu Koordynującego, zostanie on zrealizowany bez poddawania go głosowaniu.

W wyniku głosowania na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2019 r., w dniach od 10 do 14 września 2018 r. do urny wrzucono 254 karty, w tym 246 kart z głosami ważnymi.

Liczba głosów oddanych na poszczególne zadania przedstawia się następująco:

1) „Pole do „MINI GOLFA” przy Hali Sportowej” – 81 głosów

2) „Powstanie tablicy upamiętniającej wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległej – zaadaptowanie placu przy ul. Kościelnej do organizowania uroczystości państwowych i patriotycznych” – 83 głosy

3) „Budowa placu zabaw przy ulicy Łąkowej” – 37 głosów

4) „Zakup i montaż koszy na śmieci na ulicach Szczuczyna” – 45 głosów

 W 2019 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Szczuczyn zostanie zrealizowane zadanie:

„Powstanie tablicy upamiętniającej wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległej – zaadaptowanie placu przy ul. Kościelnej do organizowania uroczystości państwowych i patriotycznych”

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Szczuczyna, którzy wzięli czynny udział w tegorocznym głosowaniu. Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego.

um.szczuczyn.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress