Internetowa premiera filmu „WAKACJE W SZCZUCZYNIE” Filmowej_12!

0

Tegoroczne wakacje w gminie Szczuczyn były wyjątkowe! Bogaty kalendarz wydarzeń kulturalnych nie pozwolił nikomu się nudzić. Najmłodsi korzystali z atrakcji i zajęć Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Filmowa_12 (działająca przy Centrum Kultury w Szczuczynie) od początku wakacji (a nawet wcześniej) rejestrowała każde wydarzenie, każdą imprezę, która miała miejsce w Szczuczynie i jego okolicach. A trzeba przyznać, że działo się w Szczuczynie! Oj działo! Setki zdjęć i dziesiątki minut nagrań – to efekt pracy grupy filmowej.

Gminny Dzień Dziecka, Pierwszy Festiwal Kolorów, Palinocka, Gminne zawody Strażackie w Niećkowie, VII Piknik Sołecki, 325 lat nadania praw miejskich dla Szczuczyna ( a w tym Drugi Festiwal Kolorów, Podlaska Oktawa Kultur), VII Turniej Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego, rozgrywki eliminacyjne w ramach projektu „Wakacje na sportowo” stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn”, zajęcia wakacyjne w BCK w Szczuczynie – wszystkie te wydarzenia Filmowa_12 dokładnie sfotografowała i nagrała. Zgromadzony materiał publikowaliśmy na różnych portalach aby każdy z Was mógł zobaczyć co się działo i jak się działo! Aby jeszcze raz wrócić pamięcią do minionych wydarzeń postanowiliśmy stworzyć krótki materiał filmowy, który mamy nadzieję, pokaże jak dynamiczne, oryginalne i ciekawe były szczuczyńskie wakacje!

Filmowa_12 z wielką radością ogłasza, że 31.08.2017r. o godz. 12.00 odbędzie się internetowa premiera filmu pt.: „WAKACJE W SZCZUCZYNIE”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też do siedziby BCK w Szczuczynie gdzie będzie można obejrzeć wspomniany film w sali multimedialnej na dużym ekranie.

Filmowa_12 to grupa młodzieży realizująca tegoroczny RKG „Równać Szanse” Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży ramach Programu „Równać Szanse 2017” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Andrzej Kosmowski

koordynator Filmowej_12

BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress