Jeszcze 2 rodziny czekają na Darczyńców

0

Szlachetna Paczka zbliża się do finału. Przez trzy tygodnie Darczyńcy wybierali rodziny, do których w finałowy weekend grudnia trafią paczki, które powoli zapełniają magazyn Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Grajewie. Jeszcze 2 rodziny z naszego rejonu nie znalazły osób, które z dobroci serca objęłyby ich pomocą.

Jak co roku lokalny i ogólnopolski odzew jest bardzo pozytywny i wiele osób prywatnych i instytucji włączyło się w tą akcje miedzy innymi: szkoły z terenu powiatu grajewskiego oraz z miasta Augustów, Grupa Żywiec, studenci i wykładowcy białostockich i warszawskich uczelni, firmy. Do grona Darczyńców wspierających nasz region dołączył również Poseł RP pan  Adam Andruszkiewicz wraz z panem Danielem Purwinem Przewodniczącym Stowarzyszenia Kukiz’15 w Województwie Podlaskim.

Pozostaje nadzieja, że jak co roku również i ta edycja zakończy się sukcesem i wszystkie rodziny zgłoszone do projektu otrzymają pomoc.

http://www.szlachetnapaczka.pl/?gclid=CO7L2Yqm39ACFYc-Gwod-ngFhw&gclsrc=aw.ds

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x