Jubileusz 100 urodzin

0

W dniu 29 marca 2016 roku Pani Władysława Kreska, mieszkanka miejscowości Żebry w Gminie Wąsosz obchodziła Jubileusz swoich 100 urodzin.

 

            Pani Władysława urodziła się 29 marca 1916 roku w Bagienicach. Po ślubie z Janem Kreska zamieszkała w Żebrach. Jubilatka urodziła siedmioro dzieci, doczekała się 15 wnucząt i 11 prawnucząt oraz 2 praprawnucząt. Pani Władysława Kreska jest najstarszą mieszkanką gminy Wąsosz.

            Nestorka rodu Kresków, mimo swego wieku, zachowuje niezwykłą pogodę ducha, cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią wśród rodziny, jak też wśród sąsiadów i znajomych.

            W dniu 100 urodzin Pani Władysławie wizytę złożyli Wojewoda Podlaski, Starosta Grajewski, Proboszcz parafii Wąsosz, Przedstawiciele Samorządu Gminy Wąsosz oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Grajewie. W uroczystości licznie uczestniczyła rodzina, która specjalnie przybyła z różnych stron świata oraz znajomi i sąsiedzi.

            W imieniu Jubilatki zgromadzonych gości powitał Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski. Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wręczył Pani Władysławie listy gratulacyjne, w tym list od Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło. W dniu swego pięknego święta Pani Kreska została obdarowana kwiatami  i upominkami, a dopełnieniem uroczystości było huczne przyjęcie urodzinowe zorganizowane przez rodzinę.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress