Jubileusz 25-lecia posługi kapłańskiej ks. Tomasza Chludzińskiego

0

Jubileusz 25-lecia posługi kapłańskiej ks. Tomasza Chludzińskiego

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

– Jan Paweł II

W niedziele 26 czerwca 2022 r. jubileusz 25-lecia kapłaństwa świętował ks. Tomasz Chludziński proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Grajewie. Uroczysta msza św. w tej intencji odprawiona została przez Biskupa Pomocniczego Łomżyńskiego Tadeusza Bronakowskiego. Uczestniczyli w niej kapłani z sąsiednich parafii, Uczestniczyli w niej kapłani z sąsiednich parafii, wspólnota Zakonu Rycerzy Jana Pawła II, przedstawiciele rządowi, samorządów lokalnych, firm oraz mieszkańcy parafii, którzy na zakończenie gratulowali jubileuszu i dziękowali za aktywną i pełną poświęcenia posługę kapłańską.

Powiat Grajewski reprezentowali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki. Panowie pogratulowali jubilatowi pięknego jubileuszu kapłaństwa, które zawsze było wspaniałym i niezwykle inspirującym przykładem poświęcenia w służbie Bogu i człowiekowi oraz życzyli bożego błogosławieństwa, zdrowia, wszelkiej pomyślności, a także opieki i wzorca do naśladowania w osobie patrona parafii św. Jana Pawła II.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress