Jubileusz 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego

0

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje.”
Antoine de Saint-Exupéry

Już po raz ósmy w Szczuczynie odbyła się uroczystość związana z uczczeniem jubileuszu 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku mieliśmy 14 takich par. Dwanaście z nich przyjęło nasze zaproszenie, natomiast jedną z racji nieobecności w kraju reprezentowała córka. Punktualnie w południe ks. Marcin Ołtarzewski oraz ks. Andrzej Popielski rozpoczęli uroczystą mszę świętą, którą swoją grą uświetniła Orkiestra Dęta szczuczyńskiej OSP. Specjalne błogosławieństwo, pamiątkowe różańce oraz odnowienie przysięgi z pewności pozostaną w pamięci jubilatów.
Druga cześć uroczystości odbyła się w sali Biblioteki Centrum Kultury. Rozpoczął ją wzruszający występ młodych artystów przygotowanych przez instruktora Andrzeja Szabelskiego.
Następnie wszystkie pary otrzymały medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
Lampka szampana podana przez JUBILATÓW, kawałek tortu pokrojonego przez JUBILATKI to miłe akcenty dzisiejszego spotkania. Nie mogło oczywiście zabraknąć gromkiego sto lat!

Jeszcze raz gratuluję Wszystkim parom tak przepięknego jubileuszu oraz życzę wielu lat w zdrowiu i wzajemnym zrozumieniu. Wszystkiego co najlepsze!     Artur Kuczyński

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress