Kodowanie z Photonami

0

Dnia 19.02.2020r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie gościliśmy dr inż. Tomasza Grzesia – przedstawiciela Wydziału Informatyki Politechnika Białostocka oraz reprezentanta grupy trenerów projektu Programowanie od Podstaw.

Pan Tomasz poprowadził warsztaty kodowania z robotem edukacyjnym Photon w ramach projektu „Link do przyszłości. Edukacja. Programowanie. Rozwój”, którego jako biblioteka jesteśmy uczestnikiem.

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy III „a” wraz z opiekunami: Teresą Galińską i Katarzyną Kleszczewską ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie. Wspólnie z Tomasz Grześ odwiedziliśmy też Szkołę Podstawową im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej gdzie odbyły się warsztaty dla uczniów klas drugich i trzecich.

Tomaszowi Grzesiowi serdecznie dziękujemy za wizytę i warsztaty!

Dyrekcji szkół, opiekunom klas i uczniom dziękujemy za współpracę!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress